SALONGSBORD, tidigt 1900-tal.

SALONGSBORD, tidigt 1900-tal.
460789. SALONGSBORD, tidigt 1900-tal.

Fanerat med valnöt och valnötsrot. Tredelad pelarfot. Längd 139. Bredd 84. Höjd 71 cm.

Slitage. Ben med förstärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 390