STIG SÖDERSTEN. Ölandsmotiv, olja på pannå, signerad och daterad - 27.

460686. STIG SÖDERSTEN. Ölandsmotiv, olja på pannå, signerad och daterad - 27.

21,5 x 28 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

21,5 x 28 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 874