Med fyrkantsfot, slipad/etsad kant.
11 vinglas, höjd 13,5 cm.
12 cocktailglas, höjd 10 cm.
9 st madeiraglas, höjd 8 cm.
7 snaps, höjd 10,5 cm.
Bruksslitage, Enstaka nagg.
11 vinglas, höjd 13,5 cm.
12 cocktailglas, höjd 10 cm.
9 st madeiraglas, höjd 8 cm.
7 snaps, höjd 10,5 cm.
Bruksslitage, Enstaka nagg.