KRUKOR, 2 st och KAFFEKOKARE, på ben, koppar, 1800/1900 tal.

460624. KRUKOR, 2 st och KAFFEKOKARE, på ben, koppar, 1800/1900 tal.

2 krukor på smidesben höjd 32 och 33 cm, diameter öppning 28,5 och 30 cm.
Kaffekokare på smidesben höjd 32 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 703