PIEDESTAL/GOLVLAMPA, alabaster, 1900-tal.

460520. PIEDESTAL/GOLVLAMPA, alabaster, 1900-tal.

En ljuspunkt inuti piedestal. Skuren dekor. Höjd ca 85 cm.

Ej funktionstestad. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestad. Slitage.

Antal besök: 1 344