PIEDESTAL i empirestil 1900-talets mitt.

460498. PIEDESTAL i empirestil 1900-talets mitt.

Två skivor i grön marmor och benställning i bronserad samt plastisk dekor på trä.
Bredd 32x32, höjd 75,5 cm.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 32x32, höjd 75,5 cm.

Gott bruksskick.

Antal besök: 380