SLAGBORD, med ett slag, delvis äldre delar.

460474. SLAGBORD, med ett slag, delvis äldre delar.

Längd 99, bredd 45, höjd 78 cm, total bredd 113 cm.

Omfattande renoveringar och kompletteringar, slitage, repor och märken, fuktfläckar, maskstunget. Utfällbart ben med renoveringsbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 712