FRITZ ALTENBURG/HERMAN ÖSTERLUND. Gård. Gåramålning. Olja på papp. Signerad F A och daterad 1929 och Sövröd 2:8. Olja på pannå. Signerad H Österlund (2).
46046. FRITZ ALTENBURG/HERMAN ÖSTERLUND. Gård. Gåramålning. Olja på papp. Signerad F A och daterad 1929 och Sövröd 2:8. Olja på pannå. Signerad H Österlund (2).