BYRÅ, 1930-/40-tal.

BYRÅ, 1930-/40-tal.
460379. BYRÅ, 1930-/40-tal.

Fanerad med bonad björk. Beslag av kromad metall. Tre lådor. Längd 80. Bredd 43. Höjd 89 cm.

Slitage. Något fläckad skiva.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
460379. BYRÅ, 1930-/40-tal.

Slitage. Något fläckad skiva.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 817