NILS CARLSTEDT. Olja på pannå, signerad.

460370. NILS CARLSTEDT. Olja på pannå, signerad.

Blomstilleben, ca. 45x37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blomstilleben, ca. 45x37 cm.

Antal besök: 652