AKSEL KJAERSGARD. Spegel, träram, Danmark, 1950/60-tal.

460277. AKSEL KJAERSGARD. Spegel, träram, Danmark, 1950/60-tal.

Spegel med ram i jakaranda, dekorativa pluggar i hörnen.
Höjd 104 cm, 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 104 cm, 56 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 866