13 skedar, längd 21 cm.
12 skedar, längd 12.8 cm.
26 gafflar, längd 18 cm.
7 gafflar, längd 14.5 cm.
3 gafflar, längd 12.8 cm.
1 fruktkniv, längd 17 cm.
Bruksslitage. Repor. Modellskillnader. Vissa med monogram.
13 skedar, längd 21 cm.
12 skedar, längd 12.8 cm.
26 gafflar, längd 18 cm.
7 gafflar, längd 14.5 cm.
3 gafflar, längd 12.8 cm.
1 fruktkniv, längd 17 cm.