JÖRGEN FOGELQVIST. Interiör med kortspelare. Färglitografi. Signerad och numrerad 56/135.

46023. JÖRGEN FOGELQVIST. Interiör med kortspelare. Färglitografi. Signerad och numrerad 56/135.

51 x 73 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 73 cm.

Antal besök: 891