FÅTÖLJ, Johanson Design, 2000-tal.

4602233. FÅTÖLJ, Johanson Design, 2000-tal.

Längd 7,2, bredd 70, sitthöjd 36, rygghöjd 71 cm.

Bruksslitage, fläckar, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 337