DOSA, silver, dekor med puttisar, Tyskland 1900-tal, vikt ca 56,4 gram.

46021. DOSA, silver, dekor med puttisar, Tyskland 1900-tal, vikt ca 56,4 gram.

Förgylld insida. Längd 7 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld insida. Längd 7 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 340