BORD, Art Deco, 1920/30-tal, runt , Tingströms, Valdemarsvik.

460191. BORD, Art Deco, 1920/30-tal, runt , Tingströms, Valdemarsvik.

Etikettmärkt,
Höjd 59 cm,
Diameter 95 cm.

Slitage, något skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt,
Höjd 59 cm,
Diameter 95 cm.

Slitage, något skadat.

Antal besök: 5 105