BYRÅ i teakfanér 1960-tal.

460150. BYRÅ i teakfanér 1960-tal.

Byrå med sex lådor och dragbeslag i massiv teak. Översta lådan med nyckehålsbussning.
Bredd 75, djup 38, höjd 115,5 cm.

Bruksskick och smärre repor, ena sidan med lagad fanérskada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 854