BOKSKÅP, nyrenässansstil, "SELVA".

460139. BOKSKÅP, nyrenässansstil, "SELVA".

Valnöt. 2 lådor samt 3 hyllplan bakom glasade dörrar.Längd 95 cm, bredd 42 cm, höjd 198 cm.

Bruksslitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 015