SPEGELSKÄNK, 1800-talets andra hälft.

460136. SPEGELSKÄNK, 1800-talets andra hälft.

Målad. Uppsats med hylla och infällt spegelglas. Ett dörrpar med bakomliggande hyllplan. Två lådor över dörrpar. Längd 102. Bredd 50. Höjd 182 cm.

Slitage. Senare målning.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Senare målning.

Nycklar saknas.

Antal besök: 452