KARMSTOL, Nordiska Kompaniet, 1930-/40-tal.

460090. KARMSTOL, Nordiska Kompaniet, 1930-/40-tal.

Stomme av bonad björk. Genombruten rygg, lös stoppad sits. Märkt med plakett.

Slitage. Smutsad klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Smutsad klädsel.

Antal besök: 2 109