URSULA KRAUSE-OEHME. Stilleben, färglitografi nr 104/170, signerad och daterad-82.

460089. URSULA KRAUSE-OEHME. Stilleben, färglitografi nr 104/170, signerad och daterad-82.

47x62 cm

Med bladguldsram.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

47x62 cm

Med bladguldsram.

Något gulnad.

Antal besök: 2 445