SPEGEL, förgyllt trä, rokokostil, 1900-tal.

460082. SPEGEL, förgyllt trä, rokokostil, 1900-tal.

Krön med genombruten dekor. Längd 120, bredd 49,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 323