SALONGSBORD, ovalt rokokostil, 1900-tal.

460074. SALONGSBORD, ovalt rokokostil, 1900-tal.

98 x 65, höjd 62 cm
Valnöt, valnötsfaner.

Slitage, märke, jack i underredet.

Gör en kostnadsfri värdering!

98 x 65, höjd 62 cm
Valnöt, valnötsfaner.

Antal besök: 331