KERAMIK, 5 delar, Goebel, Arabia, Jie Gantofta.

460054. KERAMIK, 5 delar, Goebel, Arabia, Jie Gantofta.

Senapsburk och kryddkar, Goebel. Syltburkar, 2 st, Arabia. Smörask, "Majas mejeri", Vår lilla stad, Anita Nylund, Jie Gantofta.

Bruksslitage. Nagg på munkar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Nagg på munkar.

Antal besök: 757