EMMAFÅTÖLJER, ett par rokokostil 1960-tal.

460038. EMMAFÅTÖLJER, ett par rokokostil 1960-tal.

Ramverk av mahognybetsad björk med skuren dekor av rosor, fast klädsel i honungsgul sidentextil med kineserier. Djupstoppad rygg.
Bredd 56, höjd 93 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 56, höjd 93 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 481