MICHAEL QVARSEBO. Katt, olja på pannå, signerad samt daterad 1979.

460030. MICHAEL QVARSEBO. Katt, olja på pannå, signerad samt daterad 1979.

Signatur på framsidan samt signerad och daterad 1979 à tergo. 19 x 24 cm.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Antal besök: 651