TALJA, 1900-talets början, Svenska Block Göteborg.
459965. TALJA, 1900-talets början, Svenska Block Göteborg.
26 cm, Ca:2 kg.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 cm, Ca:2 kg.
Bruksslitage.
Herrljunga Auktionsverk
558