BRICKBORD, Bahia de Algeciras, 1900-tal.

459863. BRICKBORD, Bahia de Algeciras, 1900-tal.

Längd 60, bredd 45,5, höjd 64 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 567