SOFFGRUPP, 2 delar, Chesterfield, 1900-tal.

459859. SOFFGRUPP, 2 delar, Chesterfield, 1900-tal.

Soffa längd 225, bredd 90, sitthöjd 43, sittdjup 57, sittbredd 164 cm
Fåtölj sittbredd 48 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtölj sittbredd 48 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 682