VÄGGHYLLOR, 3 st, bok, 1900/2000-tal.

4597377. VÄGGHYLLOR, 3 st, bok, 1900/2000-tal.

Hög hylla: höjd 160 cm, bredd 20 cm, djup 22 cm.
Hyllor, 2 st: höjd 82 cm, bredd 20 cm, djup 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 524