SALONGSGRUPP, 3 delar, nyrokoko, 1900-tal.

459716. SALONGSGRUPP, 3 delar, nyrokoko, 1900-tal.

Stolar, ett par, höjd 95 cm, bredd 47 cm.
Pelarbord, oval skiva 60x42 cm, höjd 59 cm, en stol något instabil.

Stolarna har mindre fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 322