ARMBANDSUR, herr, quartz, 1900-tal.

459669. ARMBANDSUR, herr, quartz, 1900-tal.

Sex armbandsur.

Bruks samt åldersslitage.
Funktion garanteras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sex armbandsur.

Bruks samt åldersslitage.
Funktion garanteras ej.

Antal besök: 417