LEKSAKER, 2 st, Schuco, Patent, Tyskland, 1900-talets första hälft.

459643. LEKSAKER, 2 st, Schuco, Patent, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 13 cm.

Slitage, skador. En nykel medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13 cm.

Antal besök: 1 179