STOL, "Modell 66", Alvar Aalto, Artek, 1900-talets andra hälft.

459635. STOL, "Modell 66", Alvar Aalto, Artek, 1900-talets andra hälft.

Formpressad björk. Total höjd ca 66 cm.

Slitage. Mindre torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Mindre torrsprickor.

Antal besök: 1 727