SPOTTKOPP, gjutjärn, 1800-tal.

4595498. SPOTTKOPP, gjutjärn, 1800-tal.

Ca 23x29 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 23x29 cm.

Antal besök: 130