KLÄDSKÅP, 1900-talets första hälft.

459482. KLÄDSKÅP, 1900-talets första hälft.

Fanerad med bonad björk. En dörr med infällt fasettslipat spegelglas och bakomliggande hyllplan. En låda under dörr. Längd 83. Bredd 49. Höjd 174 cm.

Slitage. Mindre fanerskada i bakkant. Något anlupet glas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 575