GOLVUR, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

459477. GOLVUR, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Krön med skuren dekor i form av blomsterkvist.
Höjd 188 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 188 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 540