SYSKRIN OCH SATSBORD, 1900-tal.

45946. SYSKRIN OCH SATSBORD, 1900-tal.

Vitmålat syskrin med tillbehör. Längd 40, höjd 62 cm.
Satsbord, 3 delar, bambu och glas. Största bordets mått: Längd 39, höjd 50 cm.

Bruksslitage, minsta satsbordets hylla trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 149