LAMPBORD, funkis, 1930-tal.

LAMPBORD, funkis, 1930-tal.
45941. LAMPBORD, funkis, 1930-tal.

Två runda skivor fanerade i rödbetsat trä, benställning av förnicklade stålrör. Diameter 60, höjd 60 cm.

Bruksslitage, stålrören med smärre rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 594