SKÅL, silver, Gustaf Grönholm, Helsingfors 1834.

459378. SKÅL, silver, Gustaf Grönholm, Helsingfors 1834.

Godronnerad dekor, förgylld insida, höjd ca. 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 625