ORIENTALISKA FÖREMÅL, 4 st, metall, 1900-tal.

459363. ORIENTALISKA FÖREMÅL, 4 st, metall, 1900-tal.

Kniv med emaljinläggingar. Sked i mässing. Bjällra i mässing. Längd ca 8-25. Bjällrans höjd ca 6 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 258