BYRÅ, omkring 1900.

BYRÅ, omkring 1900.
459343. BYRÅ, omkring 1900.

Längd 101, djup 48, höjd 92 cm.

Slitage, repor, märken skador/delar saknas, renoverad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
459343. BYRÅ, omkring 1900.

Nycklar saknas.

Antal besök: 373