PRÄGLINGSAPPARAT, metall, "STAL", 18-/1900-tal.

4592733. PRÄGLINGSAPPARAT, metall, "STAL", 18-/1900-tal.

Med texten "S.T.A.L." "Svenska Turbinfabriks Aktiebolaget Ljungström. Höjd ca 17,5 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Smutsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 155