ROYAL COPENHAGEN SOFFBORD I PALISANDERTRÄ, 1900-TAL.

459222. ROYAL COPENHAGEN SOFFBORD I PALISANDERTRÄ, 1900-TAL.

Soffa tabell i Palisanderträ med kungliga köpenhamn kakelplattor. mått: B: 106 D: 55 H: 50 cm.

Bruksslitage, med repor och märkningar runt omking kakelplattorna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Haluta
Antal besök: 2 626