KARMSTOL, "Sjuan", Arne Jacobsen, Fritz Hansen, Danmark.

459170. KARMSTOL, "Sjuan", Arne Jacobsen, Fritz Hansen, Danmark.

Formpressad. Stålunderrede.

Mindre genomgående sprickbildning på sida i ryggslut. Bruksslitage. Repor. Smärre rost på ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Formpressad. Stålunderrede.

Antal besök: 1 093