TESERVIS, 13 delar, märkt "Värnamo Ungdomshem", Rörstrand, Upsala-Ekeby Gefle.

459138. TESERVIS, 13 delar, märkt "Värnamo Ungdomshem", Rörstrand, Upsala-Ekeby Gefle.

6 tekoppar diameter 10 cm.
6 tefat, Rörstrand, 15 cm.
Tekanna, Gefle, höjd 15 cm.

Mindre färgslitage blå rand, tekanna med ytlig krackelyr. En kopp med litet nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 tekoppar diameter 10 cm.
6 tefat, Rörstrand, 15 cm.
Tekanna, Gefle, höjd 15 cm.

Antal besök: 765