STEREOANLÄGGNING, Marantz, 1970-tal.

4591326. STEREOANLÄGGNING, Marantz, 1970-tal.

Skivspelare, Marantz JJ1200, mått 43x37x13 cm.
Tuner/Radio, Marantz ST25, mått 42x21x8 cm.
Kassettdäck, Marantz SD25, mått 42x21x11 cm.
Förstärkare, Marantz PM25, mått 42x32x8 cm.
Högtalare, ett par, Marantz HD345, mått/st 49,5x28,5x22,5 cm.

Bruksslitage.
Startar vid inkoppling, ej fullständigt funktionstestade.
Högtalare ej funktionstestade.
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 881