SKÅLAR/FAT, 6 st, kolmårdsmarmor, 1900-talets andra hälft.

459129. SKÅLAR/FAT, 6 st, kolmårdsmarmor, 1900-talets andra hälft.

Olika modeller. Diameter ca 8-20 cm.

En skål med mindre kantnagg. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 454