MODELLBÅT, "Non-stop boat", batteridriven, Made in Japan, 1900-talets andra hälft.

459124. MODELLBÅT, "Non-stop boat", batteridriven, Made in Japan, 1900-talets andra hälft.

I originalkartong.
Längd ca 28 cm.
Höjd ca 18 cm.
Batteridriven.

Bruks/Åldersslitage.
Kartongen skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

I originalkartong.
Längd ca 28 cm.
Höjd ca 18 cm.
Batteridriven.

Bruks/Åldersslitage.
Kartongen skadad.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 945