OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kniv, masurbjörk och stål, slida signerad "ST 1297".

458993. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kniv, masurbjörk och stål, slida signerad "ST 1297".

Skaft i snidad masurbjörk med sidenmjuk yta, knivblad stål signerad "AJ". Slida i rödbrunt läder med präglad signering. Bladlängd 17,7 cm, total längd 22,5 cm.

Smärre bruksslitage, slida med smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 107